نرم افزار

دانلود ۱۴ درس كاربردي آموزش تصويري سيسكو (مقدماتي-پيشرفته)

مقدمه

در انتخاب اين ويديو هاي آموزشي سعي كرده ايم اصولي ترين و كاربردي ترين آموزش ها را از بسيسكو (مقدماتي-پيشرفته) برايتان گرد هم آوريم. اين ۱۴ ويديوي آموزشي در اين پست شامل بهترين موضوعات كاربردي برنامه نويسي اندرويد و زير مجموعه هاي آن مي باشد، از جمله:

 • آشنايي اوليه با سيستم عامل سيسكو (مقدماتي-پيشرفته)
 • شناخت ابزارهاي سيسكو (مقدماتي-پيشرفته)
 • انتخاب ابزار مناسب سيسكو (مقدماتي-پيشرفته)
 • آشنايي با معماري سيستم عامل سيسكو (مقدماتي-پيشرفته)
 • نصب نرم افزار هاي مورد نياز جهت سيسكو (مقدماتي-پيشرفته)
 • بررسي اجزاء يك برنامه سيسكو (مقدماتي-پيشرفته)
 • نيازمندي مورد نياز براي سيسكو (مقدماتي-پيشرفته)
 • نصب و راه انداي سيسكو (مقدماتي-پيشرفته)
 • ماشين مجازي اندرويد سيسكو (مقدماتي-پيشرفته)
 • ماشين مجازي سيسكو (مقدماتي-پيشرفته)
 • و … .

نمونه ويديوي آموزشي و تصاوير دروس

نمونه اي از اين ويديوها را در زير مي بينيد (البته ويديوهايي كه دانلود مي كنيد، از كيفيت بالاتري برخوردار هستند):

نمايشگر ويديو
 
 
 
00:00
 
00:51
 
 

و تصاوير مختلف از اين دروس:

نكته مهم! هيچ فيلم رايگان يا وب سايتي در سرتاسر اينترنت، اين آموزش ها را بصورت مدون و اصولي، به شما آموزش نمي دهد و آموزش هاي آنها فقط جنبه تكميلي دارند. سعي كنيد از بسته هاي حرفه اي خودآموز ما استفاده كنيد تا سيسكو (مقدماتي-پيشرفته) را بصورت اصولي، سريع و كامل بياموزيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ دى ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۰۶:۵۴ توسط:مبينا كاظمي موضوع:

دانلود رايگان ۱۴ درس مهم آموزش برنامه نويسي C++‎ مقدماتي-پيشرفته

مقدمه

در انتخاب اين ويديو هاي آموزشي سعي كرده ايم اصولي ترين و كاربردي ترين آموزش ها را از برنامه نويسي C++‎ مقدماتي-پيشرفته برايتان گرد هم آوريم. اين ۱۴ ويديوي آموزشي در اين پست شامل بهترين موضوعات كاربردي برنامه نويسي C++‎ مقدماتي-پيشرفته و زير مجموعه هاي آن مي باشد، از جمله:

 • آشنايي اوليه با سيستم عامل C++‎ مقدماتي-پيشرفته
 • شناخت ابزارهاي برنامه نويسي C++‎ مقدماتي-پيشرفته
 • انتخاب ابزار مناسب برنامه نويسي
 • آشنايي با معماري سيستم عامل C++‎ مقدماتي-پيشرفته
 • نصب نرم افزار هاي مورد نياز جهت برنامه نويسي C++‎ مقدماتي-پيشرفته
 • بررسي اجزاء يك برنامه C++‎ مقدماتي-پيشرفته
 • نيازمندي مورد نياز براي C++‎ مقدماتي-پيشرفته
 • نصب و راه انداي C++‎ مقدماتي-پيشرفته
 • ماشين مجازي C++‎ مقدماتي-پيشرفته
 • ماشين مجازي C++‎ مقدماتي-پيشرفته
 • و … .

نمونه ويديوي آموزشي و تصاوير دروس

نمونه اي از اين ويديوها را در زير مي بينيد (البته ويديوهايي كه دانلود مي كنيد، از كيفيت بالاتري برخوردار هستند):

نمايشگر ويديو
 
 
 
00:00
 
01:07
 
 

و تصاوير مختلف از اين دروس:

نكته مهم! هيچ فيلم رايگان يا وب سايتي در سرتاسر اينترنت، اين آموزش ها را بصورت مدون و اصولي، به شما آموزش نمي دهد و آموزش هاي آنها فقط جنبه تكميلي دارند. سعي كنيد از بسته هاي حرفه اي خودآموز ما استفاده كنيد تا برنامه نويسي C++‎ مقدماتي-پيشرفته را بصورت اصولي، سريع و كامل بياموزيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ دى ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۰۵:۳۱ توسط:مبينا كاظمي موضوع:

سيسكو چيست و چه ويژگي هاي مهمي دارد؟ (بهمراه فيلم آموزشي)

سيسكو چيست؟

سيسكو يك شركت هولدينگ چند مليتي واقع در ناحيه اي معروف به سيليكان ولي در شهر سن‌خوزه در ايالت كاليفرنيا امريكاست. كه نام لغوي سيسكو از كلمه سانفرانسيسكو گرفته شده است كه مخففي از اين اسم است. نماد شركت منعكس كننده اصليت سان فرانسيسكويي آن است، كه نشان دهنده پل گلدن گيت است كه به سبك خاصي طراحي شده‌است. در اكتبر ۲۰۰۶، سيسكو نماد جديد خود را كه از نماد قبلي ساده تر و ساخته يافته تر بود به نمايش گذاشت. همانطور كه مي‌دانيد شركت سيسكو بعنوان بزرگترين و معتبرترين شركت در زمينه ساخت، طراحي و اجراي شبكه‌هاي كامپيوتري و تجهيزات ارتباطاتي و ارتباطات راه دور آن در جهان شناخته شده است.

سييسكو

داراي سه نام تجاري است:

 • سيسكو
 • لينكسيس
 • ساينتيفي

از كمپاني بزرگ و موفق سيسكو چه ميدانيد؟

در ابتدا، سيسكو تنها روترهاي چند پروتكل توليد مي كرد ولي امروز محصولات سيسكو را در همه جا  مي توان پيدا كرد. سيسكو همچنين مالك طيف گسترده اي از شركت هاي وابسته به بازارهاي فن آوري خاص مانند اينترنت اشيا (IoT)، امنيت دامنه و مديريت انرژي از قبيل OpenDNS، WebEx، Jabber و Jasper نيز هست.

آموزش سيسكو

طبق گفته هاي قبلي از شركت سيسكو مي توان بعنوان بزرگترين و معتبرترين شركت در زمينه ساخت، طراحي و اجراي شبكه‌هاي كامپيوتري و تجهيزات آن در جهان نام برد. به همين علت اين شركت براي آشنائي بيشتر متخصصان شبكه با اصول طراحي و كار با تجهيزات، اقدام به برگزاري دوره‌هاي متعددي در زمينه‌هاي مختلف شبكه نموده است. همچنين براي آگاهي از صحت و كار آزمودگي دانش آموختگان اين دوره‌ها پس از گرفتن آزمون از آنها، به آنها مدرك بين‌المللي ارائه مي‌نمايد. در كشور ما بخاطر اينكه از سوي آمريكا تحريم هستيم فقط دوره هاي آموزشي برگزار ميشود و براي گرفتن مدرك پس از گذراندن اين دوره‌ها به يك كشور ديگر ( معمولا شهر دبي ) رفته و در امتحانات آنجا شركت نموده و مدرك را در آن كشور اخذ نمايند.

مدارك سطح Associate نظير CCNA و CCDA هستند. مدارك سطح Professional نظير CCNP، CCSP و CCDP و مدارك سطح Expert نظير CCDE و CCIE.

CCIE:

بالاترين گواهينامه اي است كه سيسكو ارائه داده است. دريافت اين گواهينامه به شما اين امكان را مي دهد كه در حرفه خود ارتقا زيادي پيدا كنيد. CCIE در تمام كشورها قابل قبول است و جزء بهترين و معتبرترين گواهينامه ها شبكه است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ دى ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۰۴:۱۲ توسط:مبينا كاظمي موضوع:

تنها روشهاي موثر براي تقويت ميزان آنتن دهي واي فاي

۱-استفاده از آخرين پروتكل بي سيم
وايرلس AC به يك استاندارد تبديل شده است اما اگر هنوز روتر هاي خود را به وايرلس AC ارتقا نداده ايد و هنوز هم از استانداردهاي G يا N استفاده مي كنيد، ممكن است بخواهيد ارتقا دهيد. اين استاندارد نه تنها محدوده ي بي سيم را بيشتر مي كند حتي قدرت سيگنال را هم بهبود مي بخشد.

البته، روتر وايرلس AC با دستگاه هاي وايرلس AC قابليت بيشتري دارد و كارآمدتر است. اگر از دستگاه جديدي با كارت وايرلس داخلي استفاده مي كنيد مثل لپ تاپ، بررسي كنيد و ببينيد كه از چه پروتكل وايرلسي پشتيباني مي كند.

هميشه مجبور نيستيد كه از آخرين پورتكل ها استفاده كنيد. وايرلس هاي N و AC همچنين از MIMO پشتيباني مي كنند كه چند آنتن بودن را پشتيباني مي كند.

۲- از روتر دوبانده استفاده كنيد
ممكن است ديده باشيد كه بعضي از روترها ويژگي به نام دوبانده بودن را عرضه مي كنند. به اين معني است كه اين روترها هم از شبكه هاي ۲٫۴ گيگاهرتز و هم از ۵ گيگاهرتز پشتيباني مي كنند. پس تفاوتشان چيست؟ ۵ گيگاهرتز نسبت به ۲٫۴ گيگاهرتز سرعت بيشتر ولي در مسافت هاي كوتاهتري را ارائه مي دهند.

روتر دوبانده در زماني كه به روتر نزديك هستيد سرعت بيشتري را عرضه مي كند كه اين ويژگي به عنوان ويژگي مفيد اين روترها به حساب مي آيد، اما زماني كه در فاصله دورتري قرار مي گيريد مي توانيد بر روي حالت ۲٫۴ گيگاهرتز تغيير دهيد، زيرا كه اين سيگنال مي تواند مسافت بيشتري را طي كند و از ديوارها عبور كند. متاسفانه مجبوريد كه به صورت دستي بين اين دو شبكه درحال تعويض باشيد.

۳- تماس با مركز ارائه دهنده خدمات اينترنت
از آنجايي كه اكثر افراد از آن روتري كه خود مراكز ارائه مي دهند استفاده مي كنند، بهتر است مطمئن شويد كه بهترين نوع آن را داريد. اكثر مراكز يك روتر ارزان تر را نصب مي كنند كه سرعت پايين تر و ويژگي هاي كمتري دارد و بعدا خودتان مي توانيد آن را ارتقا دهيد.

زماني كه خدمات اينترنت را مي گيريد، قبلا از ثبت نام از آن ها بخواهيد كه بهترين نوع را به شما دهند. اگر در حال حاضر مشتري هستيد، مي توانيد تهديد به رفتن كنيد. متاسفانه، براي داشتن روتر بهتر، مجبوريد كه به صورت ماهانه هزينه اي بپردازيد يا به صورت بيعانه بخريد.

به هر حال، اگر روتر را به صورت بيعانه خريديد، هيچ وقت آن را از اين مراكز نخريد. به جاي آن به آمازون يا اي بي برويد و از آن جا بخريد. اگر نمي دانيد كه خودتان به چه صورت آن را نصب كنيد، مي توانيد به متخصص زنگ بزنيد و از او بخواهيد كه به خانه بيايد و روتر را نصب كند.

۴- از يك تقويت كننده سيگنال كابل استفاده كنيد
اگر كابل اينترنت داريد، عوامل مختلفي مي توانند باعث قوي تر شدن سيگنال كابل شوند. اگر در يك محيط شلوغ با تعدادي خانواده زندگي مي كنيد، ممكن است قدرت كابلي كه براي خانه تان دريافت مي كنيد آن قدرها هم بهينه نباشد. جداي از اين، چيزهايي مثل تقسيم كننده كه براي هر پريز كابل در هر اتاق وجود دارد مي تواند باعث ضعيف تر شدن سيگنال شود و هر چه تقسيم كننده ي بيشتري داشته باشيد سيگنال ضعيف تري داريد.

signal booster

تقويت كننده سيگنال كابل مي تواند باعث شود كه شبكه واي فاي خانگيتان بهترين عملكرد را داشته باشد به اين دليل كه به شكل يك تقويت كننده عمل مي كند.

در اصل، اين دستگاه ها شبيه تقسيم كننده هاي كواكسيال هستند. اين كابل ها ايجاد شده اند كه سيگنال ها را به صورت بهتري توزيع كنند. همچنين، تقويت كننده هاي سيگنال كابل مي توانند قدرت سيگنال تلويزيونتان را بهبود ببخشند.

۵- بهينه سازي روتر و به روزرساني فريمور
اين مورد كاملا مشخص است، اما بهتره كه براي روتر وايرلستان هميشه به روزترين فريمور را داشته باشيد. همانطور كه فناوري تغيير مي كند، بهتر است كه فريمورها هم به روزرساني شوند تا روتر بهترين عملكرد خودش را داشته باشد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ دى ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۳۲:۲۳ توسط:مبينا كاظمي موضوع:

سودآورترين ايده در كسب و كار صنايع غذايي

۱. نانوايي
اين كسب و كار را به دو طريق مي‌توان انجام داد. يك راه اين است كه يك مغازه كوچك داشته باشيد و از طريق فروشگاه خودتان به فروش اين نان‌ها اقدام كنيد. يا اين‌كه يك نانوايي بزرگتر ايجاد كنيد و از طريق فروش عمده به خرده‌فروش‌ها كسب درآمد كنيد. نانوايي يكي از سودآورترين و ثابت‌شده‌ترين ايده‌هاي كسب و كار صنايع غذايي است كه مي‌توانيد با برنامه‌ريزي مناسب آن را راه‌اندازي كنيد.

۲. رستوران‌هاي سلف سرويس
رستوران‌هاي سلف سرويس يكي از رايج‌ترين ايده‌ها در زمينه كسب و كار صنايع غذايي است. مردم هميشه دوست دارند غذا به انتخاب خودشان باشد و از انتخاب كردن بين گزينه‌هاي موجود لذت مي‌برند. مكان مناسب و استراتژي صحيح بازاريابي براي آغاز به كار رستوران سلف سرويس ضروري است.

۳. آبنبات‌سازي
ايده كسب و كار آبنبات‌سازي يك راه فوق‌العاده است تا سرگرمي‌ها و مهارت‌هاي‌تان را به يك كسب و كار سودآور خانگي تبديل كنيد. آبنبات‌هاي خانگي به سادگي تهيه مي‌شوند و بسيار محبوب هستند. هر دو گروه كودكان و بزرگسالان از مصرف انواع شكلات گرفته تا آبنبات چوبي لذت مي‌برند.

ايده در كسب و كار صنايع غذايي ۴: تهيه غذا
حرفه‌ي تهيه غذا در صنايع غذايي بسيار پرطرفدار است. مردم هميشه براي دورهمي‌هاي كوچك و بزرگ به دنبال خدمات تهيه غذاي مناسب مي‌گردند. مضافا اين‌كه مي‌توانيد از طريق برنامه‌ريزي مجالس و رويدادها نيز كسب درآمد كنيد. با سرمايه‌گذاري متوسط و برنامه‌ريزي دقيق هر شخصي مي‌تواند تهيه غذاي خودش را راه‌اندازي كند.

آموزش طرز فرستادن ايميل در جيميل به صورت اصولي (راهنماي كامل)

۵. كافي شاپ
در دهه گذشته، صنعت كافي‌شاپ به سرعت گسترش پيدا كرد. كارآفريني كه علاقه و استعداد كافي درباره قهوه داشته باشد مي‌تواند با سرمايه‌گذاري قابل توجه در اين مورد يك كسب و كار راه بياندازد. كافي شاپ به‌عنوان يك مكان ثالث، غير از محل كار و منزل، براي استراحت و آرامش به حساب مي‌آيد. كسب و كار كافي شاپ يكي از بهترين روش‌هايي است كه مي‌توانيد علاقه‌تان به قهوه را به پول نزديك كنيد.

۶. پخت انواع كوكي
اگر به شيريني‌پزي و پخت كوكي علاقه داريد، مي‌توانيد يك كسب و كار خانگي يا تجاري در زمينه‌ي پخت انواع كوكي براي مجالس مختلف راه‌اندازي كنيد. در كل صنعت ساخت كوكي‌هاي مخصوص مجالس رو به رشد است و تقاضاي آن به‌ويژه در مراسمات افزايش يافته است. اين كسب و كار بسيار لذت‌بخش و پرسود است و با در اختيار داشتن يك ذهن خلاق مي‌توان اين ايده كسب و كار را عملي كرد.

ايده در كسب و كار صنايع غذايي ۷: توليد ليموناد
ليمو بخريد، ليموناد بسازيد، و به سوپر ماركت‌ها بفروشيد! بهتر است براي اين كار مجوزهاي لازم را بگيريد؛ دوستي دارم كه از توليد و فروش ليموناد به سوپر ماركت‌هاي محلي شروع كرد و الان، كارخانه‌ي توليد نوشيدني دارد.

۸. كلاس‌هاي آشپزي
اگر از آشپزي لذت مي‌بريد و به خلق دستور تهيه‌هاي خوشمزه و ساخت طعم‌هاي جديد علاقه داريد مي‌توانيد به برگزاري كلاس‌هاي آشپزي بپردازيد. شما مي‌توانيد با فروشگاه‌هايي كه غذاي تازه مي‌فروشند نيز قرارداد ببنديد.

۹. فروش انواع دسر
فروش انواع دسر يك كسب و كار محبوب و پرسود است. اين ايده ساده و راحت است. براي اين كار به يك فروشگاه نياز داريد. مي‌توانيد انواع كيك، شيريني، بستني، كلوچه، پاي و هر نوع دسر ديگري را كه با سليقه‌ي هم محله‌اي‌هاي‌تان سازگار است، بفروشيد.

ايده در كسب و كار صنايع غذايي ۱۰: فرآوري غذا و خوراكي
كسب و كار مرتبط با فرآوري غذاها و خوراكي‌ها بسيار گسترده است و بخش‌هاي مختلفي دارد: فرآوري، بسته‌بندي، بازاريابي، و توزيع. محبوب‌ترين محصولاتي كه مي‌توانيد توليد كنيد عبارتند از: مربا، ژله، شربت، چاشني‌ها، خيارشور، سس، كچاپ و … شما مي‌توانيد اين كار را در مقياس كوچك و با محصولات محدود انجام دهيد. با رشد كسب و كارتان، مي‌توانيد انواع ديگر محصولات را به برنامه‌تان اضافه كنيد.

۱۱. كاميون‌هاي فروش خوراكي

كاميون‌هاي سيار فروش غذا و خوراكي يك فرصت خوب كسب و كاري است. يك شخص با كمترين تجربه در زمينه‌يصنايع غذايي نيز مي‌تواند اين كار را در يك محيط شهري انجام دهد. شما مي‌توانيد مواد غذايي يخ زده و بسته‌بندي شده مانند بستني، انواع نوشيدني، آبنبات و اسنك بفروشيد يا يك منوي غذايي آماده كنيد، مثلا صبحانه، ميان وعده، نهار و ….

۱۲. فروش ماست يخ زده‌ي طعم‌دار
راه‌اندازي فروشگاه‌هايي كه ماست يخ‌زده‌ي طعم‌دار مي‌فروشند يك ايده‌ي پرسود كسب و كار است كه مي‌تواند با سرمايه‌ي كم انجام شود. انتخاب يك مكان مناسب و محصولات داراي ارزش افزوده، مهمترين مسائلي هستند كه در موفقيت شما مؤثر باشند.

۱۳. قهوه خانه
اين فرصت كسب و كاري كه به‌دليل علاقه‌ي مردم به قليان ايجاد شده است نيز در گروه پرسودترين ايده هاي كسب و كار در حوزه‌ي صنايع غذايي قرار دارد.

۱۴. كيوسك بستني‌فروشي
در شهرهاي بزرگ مي‌توان به‌وسيله‌ي يك كيوسك بستي‌فروشي به درآمد خوبي دست يافت. شما مي توانيد اين كار را به صورت فصلي و پاره‌وقت انجام دهيد. يك كيوسك سيار فروش بستني از درآمد بيشتري نسبت به يك كيوسك ثابت فروش بستني برخوردار است.

۱۵. غرفه‌ي تنقلات / قهوه
مي‌توانيد با هزينه‌ي اندكي، يك دكه‌ي كوچك بگيريد و در سطح شهر قهوه و تنقلات بفروشيد. از اين طريق نيز مي‌توانيد درآمد خوبي كسب كنيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ دى ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۳۱:۳۲ توسط:مبينا كاظمي موضوع:

آموزش پريمير به صورت مبتدي (فيلم آموزشي)

نرم افزار Premiere يكي از محبوب ترين نرم افزارها براي ويرايش فيلم است. محبوبيت نرم افزار پريمير به دليل امكانات فراوان و محيط كاربر پسند آن ميباشد. به همين دليل است كه امروزه نرم افزار Adobe Premiere به يكي از برنامه هاي استاندارد براي ويرايش و تدوين فيلم تبديل شده است.
جديدترين نسخه نرم افزار پريمير، يعني Adobe Premiere Pro CS6 نسبت به نسخه هاي قبلي تغييرات گسترده اي كرده است. ابزارهاي مفيدي در آن اضافه شده تا تمام نيازهاي حرفه اي شما را براي ويرايش فيلم برآورده كند.

بيشتربخوانيد:امن ترين اپليكيشن هاي پيام رسان دنيا به نقل از مجله معتبر Techworld

در اين مطلب آموزش پريمير به صورت مبتدي (فيلم آموزشي) - Udemy Adobe Premiere Pro Ultimate Beginner Course را براي شما آماده كرده ايم.

 

 

آموزش پريمير به صورت مبتدي (فيلم آموزشي) - Udemy Adobe Premiere Pro Ultimate Beginner Course


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ دى ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۹:۵۶ توسط:مبينا كاظمي موضوع: