نرم افزار

تنها روشهاي موثر براي تقويت ميزان آنتن دهي واي فاي

۱. كشاورزي
حقيقتا، كشاورزي طيف گسترده‌اي از فرصت‌ها را براي كسب درآمد فراهم مي‌كند. بسته به تخصص و ظرفيت سرمايه‌گذاري‌تان، مي‌توانيد كسب و كار كوچك يا بزرگي در حوزه‌ي كشاورزي راه‌اندازي كنيد. و قطعا، كشاورزي كسب و كاري است كه در سطح جهاني، هميشگي و پايدار است. برخي از پر منفعت‌ترين گزينه‌هاي كشاورزي در نيوزلند عبارت هستند از پرورش درختان ميوه، دامداري، پرورش ماهي، فرآوري محصولات كشاورزي و غيره.

 ۲: اجاره‌ي خودرو
اجاره‌ي خودرو كسب و كاري نوظهور در كشور نيوزلند به شمار مي‌رود. آدم‌ها هر روز بايد به اين طرف و آن طرف بروند. بيش‌ترِ اين جا به جايي‌ها مربوط به رفتن به سر كار، مدرسه، قرارهاي ملاقات و غيره مي‌شوند. و آدم‌هايي كه خودرو ندارند، به خدمات تاكسيراني وابسته هستند. شما مي‌توانيد از طريق ارائه‌ي خدمات اجاره‌ي خودرو به اين دسته آدم‌ها كمك كنيد تا به سرعت به مقصد خود برسند.

۳. پوشاك
پوشاك و پارچه از جمله بخش‌هاي بسيار پر منفعتي هستند كه مي‌توانيد براي راه‌اندازي كسب و كار در نيوزلند به آن فكر كنيد. صنعت جهاني پارچه و منسوجات، به ويژه صنعت پوشاك و لباس، در چند سال گذشته دستخوش تغييرات قابل توجهي شده است. عرضه‌ي عمده‌ي پوشاك، اعم از پوشاك مردان، زنان، كودكان، و نوزادان، در تمام بخش‌هاي اين صنعت در سراسر جهان روز به روز در حال افزايش است.

 

كسب و كار در نيوزلند ۴: خدمات تحويل كالا
امروزه، بيش‌تر آدم‌ها زندگي پر مشغله‌اي را تجربه مي‌كنند. انجام وظايف شغلي، مراقبت از كودكان، اجراي مسئوليت‌هاي اجتماعي – روز به روز دشوارتر مي‌شوند. خدمات تحويل اقلام ضروري مي‌تواند تا حدودي به آسايش آدم‌ها كمك كند. در نتيجه، مي‌توان گفت، برنامه‌هاي زماني پر از مشغوليت، افزايش ظرفيت مخارج، و تغيير سبك زندگي از جمله دلايل عمده‌ي محبوبيت جهاني صنعت تحويل كالا هستند.

۵. فروش در eBay
نيوزلند واقعا كشور بسيار مناسبي براي شروع كسب و كار eBay در خانه به شمار مي‌رود. در اين كشور مي‌توانيد به اينترنت پر سرعت دسترسي داشته باشيد. به علاوه، اين كسب و كار به شما امكان مي‌دهد از داخل خانه‌تان فعاليت‌تان را شروع و اجرا كنيد. با وجود اين، بايد دقت كنيد تا محصولات درستي را براي فروش در eBay انتخاب كنيد.

كسب و كار در نيوزلند ۶: نصب فنس و نرده
اگر مي‌خواهيد در صنايع خدماتي كسب و كاري با بهاي (هزينه) اندك پيدا كنيد، مي‌توانيد نصب فنس و نرده را مد نظر قرار دهيد. تمام اموال غير منقول كوچك و بزرگ نيازمند نرده‌كشي و فنس هستند. به علاوه،‌ فنس‌ها معمولا هميشگي و بادوام نيستند. از اين رو، همواره نيازمند تعمير و ترميم هستند. مي‌توانيد اين كسب و كار را به عنوان يك فعاليت تمام وقت يا نيمه وقت انتخاب كنيد.

۷. خدمات مالي
شايد بتوان گفت، خدمات مالي بزرگ‌ترين بخش صنعت در زير سقف آسمان است. خدمات مالي از آن دسته صنايع به شمار مي‌رود كه در بيش‌تر موارد، نيازي به پيش‌ زمينه‌ي تحصيلي خاصي ندارد. در عوض، اين حوزه‌ي كسب و كار نيازمند مهارت، دانش كافي، و مقداري تجربه‌ درباره‌ي اين موضوع است. صنعت خدمات مالي بسيار پر منفعت نيز هست. بانكداري خرد، بانكداري تجاري، مديريت ثروت، و بيمه از بخش‌هاي اصلي اين صنعت به شمار مي‌روند.

كسب و كار در نيوزلند ۸: پاكسازي گرافيتي (ديوارنگاري)
پاكسازي گرافيتي‌ها نيز يكي ديگر از كسب و كار‌هاي كم هزينه‌اي است كه مي‌توانيد حتي از ديوارهاي بيروني خانه‌‌ي خودتان، آن را شروع كنيد. پاكسازي گرافيتي، در بيش‌تر مكان‌ها، يكي از وظايف دولت به شمار مي‌رود؛ زيرا به طور كلي، پاكسازي محيط زيست وظيفه‌ي نهادهاي دولتي است. از اين رو، ابتدا بايد با نمايندگي‌هاي دولتي محلي‌تان قرارداد امضا كنيد. به علاوه، صنعت خدمات پاكسازي تجاري يكي از صنايع خدماتي در حال رشد در كشور نيوزلند به شمار مي‌رود.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ دى ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۳۲:۲۳ توسط:مبينا كاظمي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :